970878090
top of page

SKLOUBILI JSME NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY V TURISTICKY NEOBVYKLÝCH ZEMÍCH S PEČLIVOU VÝUKOU NAŠICH INSTRUKTORŮ.

 

KDY?
12. - 19. října 2024

 

CENA kompletní rozpis:

 • 1.560 EUR / 1 účastníka = komplexní instruktorské a organizační služby BNM 
 • záloha při objednání je 200 EUR, další záloha 500 EUR bude účtována do konce března 2024, doplatek potom do konce července 2024
 • 440 EUR/ 1 účastníka = ubytování a strava - hradí se na místě agentuře 
 • od 560  EUR / 1 motorku = doprava motorky tam + zpět kamionem (bude upřesněno těsně před odjezdem podle reálného počtu motorek).  V případě zájmu o vlastní dopravu motorky (např. vlastní auto + vlek) nám prosím dejte vědět.
 • spolujezdec-doprovod - v případě zájmu pište, rádi vám pošleme kalkulaci 
 • na přání vám zajistíme další doplňkové služby (např. půjčení motocyklu, individuální přípravný kurz před akcí, individuální pojištění a další služby dle dohody)

 

Doporučujeme vám si pojistit storno celkových nákladů na kompletní akci (storno podmínky najdete vpravo na této stránce). Můžete využít buď on-line službu od Allianz pojišťovny ZDE anebo se obrátit na paní Lucii Kaňovou, lucie.kanova@okklient.cz nebo tel: +420 724 993 404, která vám se vším poradí a pojištění uzavře.

 

Pro koho je KEMP určen?

3 skupiny jezdců:

 • SILNIČNÍ JEZDCI „kochací skupina - těžká pohoda“
 • SILNIČNÍ JEZDCI „svižnější skupina“
 • CESTOVNĚ-ENDUROVÍ JEZDCI „středně pokročilá skupina“  - určeno pro VYJEŽDĚNĚJŠÍ A STŘEDNĚ POKROČILÉ JEZDCE, kteří svou motorku již bez problémů ovládají (není určeno pro začátečníky)

 

Akci pořádáme pro neopakovatelné a zapamatovatelné zážitky,
tj. NA POHODU. Takže pokud chceš zrovna zastavit na focení, kochat se, odpočinout si, vyválet se ve sněhu nebo vykoupat v jezeru, není problém.
V malé skupině 4-6 jezdců se vždy domluvíme.
Zažijeme společně týden plný ježdění po silnicích klikatých víc než na okruhu a v dobrodružném terénu, kam se pouze my na cestovních endurech a horské kozy po svých dostaneme.
Dechberoucí panoramata jsou každodenní odměnou pro obě skupiny jezdců.
Ostatně fotky z akce 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022 to dokazují, i když reálnou atmosféru umějí popsat jen stěží.

 

Pro další informace a pro objednání nám volejte
na tel: 774 422 042
nebo pište na e-mail: adela@bezpecne-na-motorce.cz

 

TÝDENNÍ KEMP Černá Hora + Albánie 2024

200,00€Cena
 • KOMPLETNÍ PROGRAM AKCE NAJDETE ZDE


  Pro další informace a pro objednání nám zavolejte na tel: 774 422 042 nebo pište na e-mail: adela@bezpecne-na-motorce.cz


  Uzávěrka objednávek je červenec 2024.

  Těšíme se na báječné společné zážitky na výukově-poznávacím kempu v Černé Hoře + Albánii!

   

  UPOZORNĚNÍ, STORNO PODMÍNKY
  1. Vzhledem k nestálé světové situaci ohledně virů, pandemií a jiných katastrof si vyhrazujeme právo změnit termín akce, organizaci akce a případně i akci zrušit.
  V případě zrušení akce ze strany organizátora – z nepředpokládaných důvodů „vis maior“, si BNM nebude účtovat ani strhávat žádné poplatky za přípravu a organizaci akce.
  V případě již zaplacené zálohy třetím stranám budeme jednat s těmito stranami o co nejlepších storno podmínkách, které v dohodnuté výši zákazníkům převedeme.

   

  2. V případě zrušení objednávky akce ze strany zákazníka (stornování účasti na akci) z jakýchkoli důvodů, ve lhůtě mezi 30. - 45. dnem před zahájením akce, může zákazník najít za sebe plnohodnotného náhradníka (v takovém případě bude zákazníkovi organizátorem vráceno 100 % z uhrazených financí) nebo je možné požadovat na
  organizátorovi akce vrácení max. 50 % z uhrazených financí (v závislosti na bodu 1).

  V případě zrušení objednávky akce ze strany zákazníka (stornování účasti na akci) z jakýchkoli důvodů, ve lhůtě kratší než 30 dní před zahájením akce, může zákazník najít za sebe plnohodnotného náhradníka (v takovém případě bude zákazníkovi
  organizátorem vráceno 100 % z uhrazených financí); v případě nesehnání náhradníka zákazníkem není možné požadovat na organizátorovi akce vrácení jakékoli částky z uhrazených financí.

bottom of page